HardBODY.sk - otázky a odpovede


Kto je vlastníkom a prevádzkovateľom stránky HardBODY.sk?

Všetky informácie súvisiace s touto otázkou nájdete v časti webu KONTAKT.


Čo je HardBODY.sk a čo mi táto stránka ponúka?

Začiatkom 90. rokov pod názvom HardBODY vychádzal časopis špecificky určený pre priaznivcov kulturistiky a fitness, aktuálne je HardBODY.sk archív periodických aj neperiodických publikácií v pdf/e forme s tématikou kulturistika, fitness, doplnky výživy, strava vo fitness a kulturistike, aj doping v športe a zároveň e-shop na predaj pdf/e kníh s touto tématikou. Ponuka stránky HardBODY.sk sa priebežne dopĺňa o nové pdf/e knihy, ktorými prispievajú nielen interní, ale aj externí autori - s ich článkami sa môžete stretnúť aj na portále EastLabs.SK, alebo stránkach edukačného projektu FitnessTreneri.SK.
Periodické a neperiodické publikácie, ktoré sú dostupné bezplatne, nájdete v časti webu EBOOKS ZDARMA, pdf/e knihy dostupné v prijateľných cenách nájdete v časti webu EBOOKS, kde sú zoradené podľa obsahu do nasledujúcich podkategórií:

 • doping
 • výživa
 • tréning
 • súťaženie
 • motivácia


EBOOKS ZDARMA - pdf/e publikácie dostupné bezplatne, ako si ich môžem prečítať?

Všetky periodické a neperiodické publikácie z časti webu EBOOKS ZDARMA sú dostupné užívateľom bezplatne priamo na stránke HardBODY.sk. Stačí kliknúť na zelený button ČÍTAŤ a priamo na stránke HardBODY.sk sa vám otvorí rozhranie, v ktorom môžete listovať stránkami každej z publikácií a následne ich čítať. Napriek tomu, že v budúcnosti neplánujete zakúpiť si ktorúkoľvek z publikácií z časti webu EBOOKS (tu sú tituly dostupné iba za poplatok), registrácia v systéme a vytvorenie si účtu vám uľahčí triedenie a orientáciu v pdf/e knihách, ktoré ste si už pozreli resp. plánujete si pozrieť, chýbať vám nebudú aj informácie o novinkách a akciách/zľavách, ktoré HardBODY.sk aktuálne ponúka.

HardBODY.sk


EBOOKS - pdf/e publikácie dostupné za poplatok, ako si ich môžem kúpiť a prečítať?

Všetky pdf/e publikácie z časti webu EBOOKS sú dostupné užívateľom iba za poplatok, ktorý je uvedený vedľa modrého buttonu KÚPIŤ - kliknutím na tento button sa vám otvorí nákupný košík, kde podľa navigácie môžete pokračovať k finalizácii objednávky. Platby za pdf/e publikácie z časti webu EBOOKS sa realizujú prostredníctvom nezávislého platobného rozhrania GoPay - úhradu zrealizujete podľa navigácie v GoPay systéme.
Po overení platby (tzn. po pripísaní danej finančnej čiastky na náš účet) zákazník obdrží na mail adresu uvedenú v objednávke download link, z ktorého si môže zakúpenú pdf/e publikáciu stiahnuť do svojho PC alebo tabletu. Každá vami zakúpená publikácia z časti webu EBOOKS (pripomenieme, že tu nájdete tituly dostupné iba za poplatok), je vám navyše dostupná kedykoľvek priamo na stránke HardBODY.sk, po prihlásení sa do vášho účtu v časti MOJE KNIHY. V prípade, že download link neobdržíte do 48 hodín od zakúpenia pdf/e knihy, kontaktujte nás prosím prostredníctvom časti časti webu KONTAKT.
Pripomíname, že zakúpením akejkoľvek pdf/e publikácie prostredníctvom stránky www.HardBODY.sk súhlasíte s OBCHODNÝMI PODMIENKAMI a pravidlami. Ktorúkoľvek zakúpenú publikáciu nemôžete ďalej šíriť v akejkoľvek forme a rozsahu, vrátane jednotlivých častí.
V prípade, že vám platba za pdf/e publikácie z časti webu EBOOKS prostredníctvom platobného rozhrania GoPay nevyhovuje, kontaktujte nás - nájdeme spôsob, ako vyhovieť vašim požiadavkám v tomto smere.

HardBODY.sk


Mám napísanú vlastnú pdf/e knihu - môžem ju predávať aj prostredníctvom stránky www.HardBODY.sk?
Ponuka stránky HardBODY.sk sa priebežne dopĺňa o nové pdf/e knihy, ktorými prispievajú nielen interní, ale aj externí autori. V prípade, že máte napísanú vlastnú pdf/e knihu (tzn. ste autorom knihy), ktorá je obsahovo vhodná na predaj prostredníctvom stránky www.HardBODY.sk (tzn. tématicky súvisí s kulturistikou a fitness, výživou, tréningom, súťažením, dopingom alebo s motiváciou k športovej činnosti) neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom časti webu KONTAKT - vašu knihu môžeme zaradiť do našej aktuálnej ponuky po podpísaní zmluvy za nasledujúcich finančných podmienok:

 • autor knihy ... získava 65% z predajnej ceny; výplata (úhrada faktúry od autora) prebieha najneskôr do 10 dní po uplynutí dohodnutého zúčtovacieho obdobia (spravidla sú to 1-3 kalendárne mesiace); informáciu o predaji knihy za dané zúčtovacie obdobie autor získava do 5 dní od jeho uplynutia
 • predajca (tzn. prevádzkovateľ stránky www.HardBODY.sk) ... získava províziu vo výške 35% z predajnej ceny; z provízie uhrádza všetky poplatky súvisiace s platbou akýmkoľvek platobným systémom, vrátane systému GoPay

V prípade, že máte napísanú vlastnú pdf/e knihu (tzn. ste autorom knihy), ktorú chcete predávať aj prostredníctvom stránky www.HardBODY.sk, potrebujeme od vás nasledujúce informácie:

 • kto je autorom knihy, kontakt na autora knihy
 • rozsah knihy tzn. počet strán
 • formát, v akom viete knihu dodať
 • predstavu o finálnej cene
 • 10-20 strán z finálnej verzie na posúdenie obsahu vašej knihy


Odporúčame