Igor Kopček

Autor: Kolektív autorov


Pod názvom kolektív autorov sa "skrývajú" mená najlepších odborníkov na problematiku posilňovania a kulturistiky svojej doby, ktorí neváhali sa so svojimi poznatkami (vo forme kníh aj časopisov) podeliť s fanúšikmi kulturistiky v celom Československu, alebo v Čechách a na Slovensku.

Ročenky kulturistiky ... vychádzali vždy raz do roka až do roku 1990, obsahovali kompletné výslekdy súťaží v kulturistike na Slovensku a v Čechách (tie boli doplnené fotografiami aktuálnych víťazov) a na vtedajšiu dobu atraktívnymi článkami - tie obsahovali skúsenosti s tréningom a výživou od našich, ale aj zahraničných autorov. Ročenky kulturistiky sa tak stali doslova bibliou pre mnohých začínajúcich kulturistov, pretože od prelomu 60. a 70. rokov až do konca komunistického režimu v Československu (tzn. do roku 1990)

ABC Kulturizmu ... túto knihu napísali najlepší odborníci na problematiku posilňovania a kulturistiky vtedajšej doby. Ktorí to boli? Predovšetkým Milan Jablonský, Dr. Alexander Bačinský, MUDr. Braňo Bohuš a Ing. arch. Juraj Višný

Cvičení pro každý den a kulturistika ... túto knihu napísali najlepší odborníci na problematiku posilňovania a kulturistiky vtedajšej doby. Ktorí to boli? Predovšetkým Bořivoj Dvorský, Ivo Fibiger, Bohuslav Kos a Emil Muller.

Kulturistika ... túto knihu napísali najlepší odborníci na problematiku posilňovania a kulturistiky vtedajšej doby. Ktorí to boli? Predovšetkým Emil Muller, Ladislav Filip a Vojtěch Fiala.

Kulturistika síla + krása ... túto knihu napísali najlepší odborníci na problematiku posilňovania a kulturistiky vtedajšej doby. Ktorí to boli? Predovšetkým Emil Muller, Vojtěch Fiala a MUDr. Josef Skála.

Kulturizmus - kulturizmom k zdraviu sile a kráse ... túto knihu napísali najlepší odborníci na problematiku posilňovania a kulturistiky vtedajšej doby. Ktorí to boli? Predovšetkým Jozef Bača, Alexander Bačinský, Braňo Bohuš, Milan Jablonský a Juraj Višný

Metodický dopis Kulturistika pro cvičitele kondiční kulturistiky ... unikátnu publikcáciu, ktorá vo forme metodického dopisu (skrípt) detailne popisuje problematiku kulturistiky a posilňovania v kulturistike, napísali najlepší odborníci na problematiku posilňovania a kulturistiky vtedajšej doby. Ktorí to boli? Predovšetkým František Buva, Zdeněk Černý, František Langer a ďalší.


Zobrazujem 1 - 18 z 26 produktov
na stranu