Cvičení pro každý den a kulturistika

Kniha, ktorá obsahuje základy posilňovania v kulturistike. Bestseller 70. rokov, ktorý obsahuje trvalo platné informácie. Kniha obsahuje všetko potrebné k tomu, aby sa z každého začiatočníka, aj v domácich podmienkach, stal skvelý kulturista.

Autor: Kolektív autorov
Kód produktu: 58
Formát: PDF, skenované podklady
Rok vydania: 1971
Počet strán: 207

Cena s poštovným:
2,99 €
Detail produktu

Do šesťdesiatych rokov sa datujú prvé kroky, ktoré v bývalom Československu postupne vyústili do legalizácie kulturistiky, čo následne odštartovalo mimoriadny záujem o posilňovanie v kondičnej, ale aj súťažnej podobe. Kniha Cvičení pro každý den a kulturistika, ktorú máte aktuálne k dispozícii vo forme pdf/e-knihy, obsahuje všetky informácie o posilňovaní, z nich mnohé majú do dnes trvalo platný charakter. Pozrite si, podľa akých tréningových postupov napredovali kulturisti z generácie, z ktorej postupom času vyrástli Majstri Európy a Majstri sveta v Čechách a na Slovensku.

Kto je autorom knihy Cvičení pro každý den a kulturistika?
Knihu Cvičení pro každý den a kulturistika napísali najlepší odborníci na problematiku posilňovania a kulturistiky vtedajšej doby. Ktorí to boli? Predovšetkým Bořivoj Dvorský, Ivo Fibiger, Bohuslav Kos a Emil Muller.

ObchodRonnie.SK - predaj proteínov a doplnkov výživy


Obsah knihy Cvičení pro každý den a kulturistika:

Cviceni a kulturistika - kniha o kulturistike

Cviceni a kulturistika - kniha o kulturistike

Odporúčame