ABC Kulturizmu

Kniha, ktorá obsahuje základy posilňovania v kulturistike. Bestseller 60. rokov, ktorý obsahuje trvalo platné informácie. Kniha obsahuje všetko potrebné k tomu, aby sa z každého začiatočníka, aj v domácich podmienkach, stal skvelý kulturista.

Autor: Kolektív autorov
Kód produktu: 52
Rok vydania: 1967
Počet strán: 199

Cena s poštovným:
2,99 €
Detail produktu

Do šesťdesiatych rokov sa datujú prvé kroky, ktoré v bývalom Československu postupne vyústili do legalizácie kulturistiky, čo následne odštartovalo mimoriadny záujem o posilňovanie v kondičnej, ale aj súťažnej podobe. Kniha ABC Kulturizmu, ktorú máte aktuálne k dispozícii vo forme pdf/e-knihy, obsahuje všetky informácie o posilňovaní, z nich mnohé majú do dnes trvalo platný charakter. Pozrite si, podľa akých tréningových postupov napredovali kulturisti z generácie, z ktorej postupom času vyrástli Majstri Európy a Majstri sveta v Čechách a na Slovensku.

Kto je autorom knihy ABC Kulturizmu?
Knihu ABC Kulturizmu napísali najlepší odborníci na problematiku posilňovania a kulturistiky vtedajšej doby. Ktorí to boli? Predovšetkým Milan Jablonský, Dr. Alexander Bačinský, MUDr. Braňo Bohuš a Ing. arch. Juraj Višný

ObchodRonnie.SK - predaj proteínov a doplnkov výživy


Obsah knihy ABC Kulturizmu:

ABC kulturizmu - obsah knihy o kulturistike

Odporúčame