Kulturistika a fitness 1997 číslo 1

Časopis o kulturistike a fitness vychádzal v druhej polovici 90. rokov, vedením redakcie bol spočiatku poverený Jozef MAZÁG, neskôr Ing. Marian PLAVEC.

Autor: Redakčný kolektív
Kód produktu: 110
Formát: PDF, skenované podklady
Rok vydania: 1997
Počet strán: 38

Detail produktu

Za vydávaním periodických publikácií iba výnimočne je jedna, jediná osoba - spravidla je to skupina ľudí, redakčný kolektív. Rovnaká prax bola (a stále je) bežná aj na Slovensku, pri vydávaní časopisov o kulturistike a fitness, ktoré sa obajvovali na trhu už od počiatku 90. rokov 20. storočia. Mnohé z týchto časopisov nájdete aj v našom archíve, zaujímavé sú nielen kvôli dobovým informáciám, ale pozornosť priaznivcov kulturistiky a fitness si určite získajú aj pre fotografie, na ktorých nájdete mnohé z hviezd sveta kulturistiky a fitness.

Redakcia časopisu Kulturistika a fitness ... časopis o kulturistike a fitness vychádzal v druhej polovici 90. rokov, vedením redakcie bol spočiatku poverený Jozef MAZÁG, neskôr Ing. Marian PLAVEC; medzi členmi redakčnej rady resp. spolupracovníkmi sa objavovali mená ako Michal ČAPLA, Jozef ADREJA, MVDr. Alexander BAČINSKÝ, Dr. Zuzana BEZÁKOVÁ, Dr. Róbert BRIMICH, Mgr. Zora CZOBOROVÁ, MVDr. Milan ČÍŽEK, Mgr. Jaroslav HORVÁTH, Dr. Katarína CHMELÁROVÁ, Mgr. Milan JABLONSKÝ, Zuzana KOŘÍNKOVÁ, Drahomír KRÁSNOHORSKÝ, Libor MINAŘÍK, Ing. Pavol MULLER, Dr. Luděk NOSEK, Jozef OVSIANKA, Svetozár PAVLÍK, Josef ŠVUB, Ing. arch. Peter URÍČEK, Dr. Peter VONS, Ing. arch. Juraj VIŠNÝ

ObchodRonnie.SK - predaj doplnkov výživy a proteínov


Stručný obsah aktuálneho čísla časopisu:

Časopis o kulturistike a fitness

Odporúčame